Plaża gminna "Pod lasem" w Przełazach
Plaża gminna „Pod lasem” w Przełazach to wyjątkowe miejsce położone nad jednym z najczystszych jezior w województwie lubuskim – Jeziorem Niesłysz. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, naturalne otoczenie i wypoczynek z dala od tłumów. Plaża otoczona jest sosnowym lasem, który zapewnia przyjemny cień w upalne dni i tworzy niepowtarzalny klimat sprzyjający relaksowi.
Woda w jeziorze jest czysta i przejrzysta, co przyciąga miłośników kąpieli, pływania i sportów wodnych. Brzeg jest łagodny, dzięki czemu miejsce to doskonale nadaje się dla rodzin z dziećmi. Na plaży znajduje się również boisko do siatkówki plażowej, które stanowi doskonałą atrakcję dla osób aktywnych i grup przyjaciół lubiących spędzać czas w ruchu.
Plaża „Pod lasem” ma charakter kameralny – nie znajdziemy tu głośnej muzyki ani tłoku, za to można rozłożyć koc na trawie, posłuchać śpiewu ptaków i cieszyć się spokojem. To także doskonałe miejsce na obserwację przyrody. Okoliczne lasy i zadrzewienia zamieszkuje wiele gatunków ptaków i drobnych zwierząt, co sprawia, że to miejsce docenią również miłośnicy fotografii przyrodniczej.
Warto odwiedzić to urokliwe kąpielisko, by na chwilę zwolnić tempo, zanurzyć się w czystych wodach jeziora Niesłysz i odpocząć w otoczeniu natury. Plaża „Pod lasem” w Przełazach to prawdziwa perełka Pojezierza Łagowskiego – idealna dla tych, którzy szukają spokoju, aktywnego wypoczynku i prostych wakacyjnych przyjemności.
Inne obiekty znajdujące się w:
Jezioro Niesłysz
- Grodzisko w Niesulicach
- Plaża gminna "Pod lasem" w Przełazach
- Plaża gminna Niesulice
- Plaża gminna w Przełazach
- Szlak kajakowy wokół Jeziora Niesłysz
